Witamy na stronie parafii
Witamy na stronie parafii
Data | Godz. | Intencja Mszy św. |
04.07 – Poniedziałek | 17.00 | + Stanisława, Paweł, Czesław, zm. z r. Kosiorów |
17.30 | + Halina Gziut (im.), Emilia Jabłońska | |
18.00 | + Irena Jaszczuk (od Legionu Maryi z Trzcińca) | |
18.40 | + Ryszard Piekarczyk (30 d.) | |
05.07 – Wtorek | 7.00 | + Jerzy Biegaj (od Zakładu pogrzebowego p. Grzegorczyka) |
06.07 – Środa | 7.00 | W intencji ks. proboszcza od Margaretek |
07.06 – Czwartek | 7.00 | + Józef, Marianna, Antoni, zm. z r. Urbanów |
7.30 | O łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla Tadeusza | |
08.07 – Piątek | 17.00 | + Stanisław Bartosik (18 r.), zm. z r. Bartosików |
17.30 | + Zofia Ptaszek (od r. Liberów) | |
18.00 | + Irena Jaszczuk (od KŻR p. Zofii Sieńczak) | |
09.07 – Sobota | 17.30 | Dziękczynno-błag. w 25 r. ślubu Renaty i Mirosława Barwińskich |
18.00 | Krystyna Żytkowska (1 r.) | |
10.07 – Niedziela | 7.30 | + Stanisław Sieńczak |
10.30 | + Henryk Pytka, Feliksa (k.), Franciszek, Krystyna, Jan, zm. z r. Pytków; Aniela, Franciszek, Stanisław, Ryszard, Józefa (k.), zm. z r. Budzyńskich | |
12.00 | + Ryszard Białek (1 r.) | |
11.07 – Poniedziałek | 17.00 | + Stanisław Skrzypiec (16 r.) |
17.30 | + Lucjan Lisek (30 d.) | |
18.00 | + Bolesław Małysz (2 r.) | |
12.07 – Wtorek | 7.00 | + Lilla Wiesława Malik |
13.07 – Środa | 18.00 | + Genowefa i Tomasz, zm. z r. Dębińskich |
14.06 – Czwartek | 7.00 | + Lucja Lisek (od Zakładu Pogrzebowego p. Grzegorczyka |
15.07 – Piątek | 17.30 | Dziękczynno-błag. w 1 r. urodzin Michała |
18.00 | + Irena Jaszczuk (od Krystyny Ziemichód z rodziną) | |
16.07 – Sobota | 17.00 | O Boże błog. Z okazji 40 r. urodzin Moniki |
17.30 | + Kazimierz Kosior (16 r.), Janina, Józef, zm. z r. Grymuzów i Sadowskich | |
18.00 | Dziękczynno-błag. w 18 r. urodzin Dominika | |
17.07 – Niedziela | 7.30 | + Marianna Łucka, zm. z r. Łucków i Czuchrytów |
10.30 | + Józef, Waleria, zm. z r. Karwatów | |
12.00 | Dziękczynno-błag. w 10 r. urodzin Gabriela i 40 r. urodzin Tomasza |