Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na Caritas.

2. Msza św. dożynkowa w naszej parafii będzie 28 sierpnia o godz. 12.00. Będzie to okazja do dziękczynienia za żniwa i prośby o błogosławieństwo Boże i opiekę dla rolników. Zachęcam poszczególne miejscowości do wykonania wieńców dożynkowych.

3. Jutro będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy św. ma miejsce obrzęd błogosławieństwa zbóż, ziół i owoców. Msze św. będą w porządku niedzielnym i jest to Uroczystość obowiązująca.

4. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w środę – wspomnienie św. Jacka, a w sobotę – wspomnienie św. Bernarda.

5. W piątek zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Draganów, p. Wróblów, p. Packów, p. Gontarczyków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

1. Msza św. dożynkowa w naszej parafii będzie 28 sierpnia o godz. 12.00. Będzie to okazja do dziękczynienia za żniwa i prośby o błogosławieństwo Boże i opiekę dla rolników. Zachęcam poszczególne miejscowości do wykonania wieńców dożynkowych.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Msz św. o godz. 7.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

3. W sobotę wypada 13 sierpnia. Zapraszam na Msze św. o godz. 18.0 nabożeństwo fatimskie z procesją. Proszę wziąć świece.

4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Caritas.

5. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę – święto św. Wawrzyńca, a w czwartek – wspomnienie św. Klary.

6. W piątek zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Błaszczaków, p. Wróblów, p. Staszków, p. Mierzwińskich i p. Włodarczyków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

 

Dni powszednie:

 

od 1 kwietnia do 30 września:


poniedziałek, piątek i sobota - 18.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00

od 1 października do 31 marca:


poniedziałek, piątek i sobota - 17.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00


Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00

 

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 


 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej