1.    Nasz kościół jest otwarty w piątki o godz. 15.00, aby każdy mógł w Godzinie Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2.    Serdecznie dziękuję Rodzicom dzieci, które przystąpiły do Komunii Rocznicowej, za ofiarę na kościół w kwocie 500 zł.

3.   W miesiącu czerwcu po Mszach świętych będziemy modlić się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Powracamy też do porządku Mszy świętych sprzed maja, a więc w poniedziałek, piątek i sobotę Msze św. będą o godz. 18.00, a we wtorek, środę i czwartek o godz. 7.00. Zachęcam do uczestniczenia we Mszach św. oraz odmawiania Litanii do Serca Pana Jezusa.

4.    W sobotę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczorowej.

5.    Wyjazd na pielgrzymkę do Łagiewnik będzie o godz. 4.00 w sobotę. Proszę o uzupełnienie brakujących danych.

6.   Dzisiaj o godz.12.00 w naszym kościele parafialnym Mszę św. prymicyjna odprawi nasz rodak ks. diakon Emil Skrobowski, który wczoraj w Archikatedrze przystąpił do święceń kapłańskich. Polecam Go Waszej modlitewnej pamięci.

7.    W tym tygodniu wypadają: w środę – wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w czwartek – święto Poświęcenia Kościoła Metropolitalnego, w piątek – wspomnienie bł. Bogumiła, a w sobotę – święto św. Barnaby Ap.

8.    We sobotę do sprzątania kościoła zapraszam następujące rodziny: p. Barbarę Karwat, p. Wójtowiczów, p. Kowalczyków, p. Szczepaniaków i p. Kowalczyk.

Zapowiedzi przedślubne:
1.    Łukasz Libera, kawaler z Januszówki, par. pw. św. Anny w Kijanach i Aleksandra Fiust, panna Kol. Łucki, par. tut. Zapowiedź II.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.