1. Nasz kościół jest otwarty w piątki o godz. 15.00, aby każdy mógł w Godzinie Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. W miesiącu czerwcu po Mszach świętych modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcam do uczestniczenia we Mszach św. oraz odmawiania Litanii do Serca Pana Jezusa.

3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

4. Dzisiaj również po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

5. W zakrystii przyjmujemy zmarłych Janów i Janiny na Mszę św. zbiorową w ich intencji, która będzie w piątek o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W piątek kończy się rok szkolny. Msze św. dziękczynne z okazji zakończenia roku szkolnego będą: w kościele parafialnym o godz. 8.00, a w Wólce Rokickiej o godz. 9.00.

7. 02 lipca odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli na Jasną Górę. Szczegóły dotyczące wyjazdu są wywieszone w gablocie przed kościołem.

8. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w piątek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

9. We sobotę do sprzątania kościoła zapraszam następujące rodziny: p. Szlachtów, p. Mysiaków, p. Tomaszewskich, p. Rycków i p. Styrnik.

Zapowiedzi przedślubne:
1. Marek Józef Trykacz, kawaler z Woli Skromowskiej, parafia Kock i Jagoda Renata Wielgos, panna z Wólki Rokickiej, par. tut. Zapowiedź II.
2. Mateusz Zbita, kawaler z Lubartowa, par. św. Anny i Paulina Dobrzyńska, panna z Wólki Rokickiej, par. tut. Zapowiedź I.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.