1. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwa wielkopostnych:

- Droga Krzyżowa będzie w piątki o godz. 17.00, a po niej Msza św. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego. W kaplicy w Wólce Rokickiej Droga Krzyżowa będzie o godz. 15.00.

- Gorzkie Żale będą odprawiane w niedziele po Mszach św. o godz. 12.00.

- Droga Krzyżowa w Wandzinie o godz. 16.00, a Gorzkie Żale w Wandzinie i Trzcińcu w niedzielę o godz. 15.00.

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00, będzie spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

3. Z uwagi na pytania dotyczące daty I Komunii Świętej w przyszłym roku, informuję że będzie ona 27 maja 2018 r.

4. Ofiary zebrane do puszek w dniu dzisiejszym są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

5. W zakrystii przyjmujemy zapisy na Mszę św. zbiorową za zmarłe Józefy i Józefów.

6. Jutro na godz. 9.00 zapraszam Panie i Panów do pomocy przy malowaniu stropu na kościele.

7. We sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Gziutów, p. Budzyńskich i p. Dudków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016