1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

2. 11 lutego, po Mszy św. o godz. 12.00, zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

3. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek - wspomnienie św. Agaty, we wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i Tow., a w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki.

4. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny p. Zbiciaków, p. Kornackich i p. Dawidziuków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

5. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Helenę Kosior i Genowefę Kożuch. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016