Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Z uwagi na to, że nasza parafia niedawno się powiększyła i zaistniała potrzeba odprawiania jeszcze jednej Mszy św., od lipca nastąpi zmiana w niedzielnym porządku Mszy św. Będą one o godz. 7.30, 10.30 i 12.00, a w kaplicy w Wólce Rokickiej o godz. 9.00. Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy w każdą niedzielę.

2. Trwa miesiąc czerwiec. Po Mszach św. zapraszam na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W środę zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo Fatimskie (proszę zabrać ze sobą świece).

4. Ofiary składane na tace w przyszłą niedziele będą przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

5. Bóg zapłać za bezimienne ofiary na budowę kościoła w kwocie 800 zł.

6. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia w dniach 13-14 lipca. W programie zwiedzanie miasta, Radia Maryja i Ciechocinka. Koszt wynosi 250 zł. i obejmuje noclegi, wyżywienie oraz przodowników do odwiedzanych miejsca. Zapisy w zakrystii.

7. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, we wtorek – wspomnienie bł. Władysława Gorala, Kazimierza Gostyńskiego, Antoniego Zawistowskiego i Stanisława Mysakowskiego, w środę – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, a w czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala bpa.

8. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Turowskich, p. Budzyńskich i p. Sławińskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej: http://www.parafialucka.pl/
Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek, piątek i sobota - 18.00

wtorek, środa i czwartek - 7.00

Niedziela: 7.30 ,10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej