1. Dzisiaj o godz. 12.00 Msza św. dożynkowa. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy i dziękczynna za zbiory.

2. Ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na zakup pomocy szkolnych dla dzieci „Tornister pełen uśmiechu”.

3. W sobotę wypada I sobota miesiąca września. Po Mszy św. będzie nabożeństwo ku czci Matki Bożej i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Uroczystości odpustowe w Wąwolnicy będą 1 i 2 września. 1 września (sobota) o godz. 8.00 spod kaplicy MB Niestającej Pomocy, wyrusza pielgrzymka piesza do tego sanktuarium.

5. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Moniki, we wtorek – wspomnienie św. Augustyna, w środę – wspomnienie Męczeństwa.

6. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Zbiciaków, p. Ziemichodów, p. p. Sipów, p. Gontarczyków i p. Polaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

7. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Wacława Budzyńskiego, Stanisława Łuckę i Sławomira Skwarę. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

ŚDM 2016