1. Dzisiaj wypada rocznica święceń bpa Józefa Wróbla. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

2. Osoby, które chcą ofiarować dęby na drzwi i ławki do kościoła, proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny.

3. W piątek będziemy obchodzili I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Msza św. o godz. 7.00.

4. Również w piątek będą odwiedziny chorych (od godz. 9.30). Zapisy nowy chorych w zakrystii.

5. W sobotę wypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św.
z błogosławieństwem gromnic będą o godz. 7.00 i 17.00.

6. W przedsionku można nabyć gromnice. Gromnica to świeca, która powinna być ze czcią przechowywana w każdym domu i często zapalana - wówczas, kiedy nadciągają gwałtowne burze, nawałnice, wybuchają pożary, a także w chwili odchodzenia bliskich do wieczności. Są one znakiem obecności mocy Chrystusa - symbolem Światłości, w której blasku powinniśmy widzieć.

7. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

8. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Włodarczyków, p. Iwanków, p. Bartosików i p. Nowacką. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

9. W tym tygodniu wypadania wspomnienia: w poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w czwartek – wspomnienie św. Jana Bosko, w sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego.

10. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Teresę Karpińską. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

ŚDM 2016