1. Trwa miesiąc maj. Zachęcam do odprawiania Nabożeństw Majowych przy przydrożnych figurach. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe będą w niedzielę i uroczystości po Mszy św. o godz. 12.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej, a 27 maja bierzmowanie. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży.

3. Poświęcenia pól rozpoczniemy 3 czerwca. Porządek poświęceń podam za tydzień.

4. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Wójtowiczów, p. Woźniaków, p. Karwatów, p. Gwizdek i p. Pawłowskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

5. W tym tygodniu wypadają: w piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych.

6. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Józefa Barszcza. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,