1. W ubiegłą niedzielę zabraliśmy dla poszkodowanych w wyniku trąby powietrznej 1430 zł. Bóg zapłać za pomoc okazaną potrzebującym.

2. Serdecznie dziękuję za ofiary na budowę kościoła: od rodziców dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. – 1000 zł., od rodziców młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania – 500 zł. i od rodziny p. Serwinów i Wójtowiczów z Łucki-Kolonii – 300 zł.

3. Za tydzień będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W związku z tym zapraszam do wspólnej modlitwy w Wigilię tej Uroczystości. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za pobożne uczestnictwo w śpiewie „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”.

4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

5. Również za tydzień na godz. 12.00 zapraszają siostry z „Jacka” na odpust ku czci św. Antoniego z Padwy.

6. Poświęcenia pól będzie od jutra w następującym porządku:
- Poniedziałek o godz. 17.00 – Łucka i Łucka-Kolonia (od nru 47 do 1); obrzęd rozpocznie się na Łucce.
- Poniedziałek o godz. 17.00 – Łucka-Kolonia (od skrzyżowania przy szkole do kościoła).
- Wtorek o godz. 17.00 – Baranówka.
- Wtorek o godz. 17.00 – Wólka Rokicka (wraz z Kolonią).
- Środa o godz. 17.00 – Majdan Kozłowiecki.
- Środa o godz. 17.00 – Wandzin.
- Czwartek o godz. 17.00 – Trzciniec.

7. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Stasiaków, p. Cabanów, p. Karwatów, p. Muchów, p. Sapiejów i p. Majaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

8. W tym tygodniu wypadają: w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, w piątek – święto Nawiedzenia NMP, a w sobotę – wspomnienie św. Justyna.

9. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janusza Barana i Jacka Baranowskiego. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,