Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1.    Wizyta duszpasterska rozpocznie się 2 stycznia. Cały program jest dostępny na stronie internetowej naszej parafii.

2.    Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny. O godz. 12.00 Będzie Msza św. w intencji Rodzin z uroczystym błogosławieństwem.

3.    We wtorek zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00, podczas której będziemy się modlić za zmarłych w minionym roku kalendarzowym. Osoby, których pogrzeb odbył się poza parafią, proszę zgłosić w zakrystii.

4.    W środę wypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą w porządku niedzielnym. Jest to Uroczystość obowiązująca. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele lub kaplicy uczestniczy w uroczystym odśpiewaniu „Przyjdź Duchu Święty” w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok.

5.    W piątek będzie I piątek stycznia. W tym dniu nie będzie odwiedzin chorych. Msza św. o godz. 17.00, a od 16.30 – spowiedź. Zapraszam

6.    W sobotę, po Mszy św. o godz. 17.00, będzie nabożeństwo do Matki Bożej z racji I soboty miesiąca.

7.    W niedzielę, po Mszy św. o godz. 7.30, zmiana tajemnic różańcowych.

8.    Sprzątanie kościoła w sobotę zapraszam mieszkańców: p. Pudelskich, p. Wesołowskich, p. Zarzyckich i p. Wójtowiczów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

Modlitwa do Świętego Michała Archanioła    
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej: http://www.parafialucka.pl/
Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek, piątek i sobota - 18.00

wtorek, środa i czwartek - 7.00

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej