1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękuję za o0gromną życzliwość i gościnność podczas odwiedzin.

2. Sprzątanie kościoła w sobotę zapraszam mieszkańców: p. Pytków, p. Borzęckich, p. Martyniuków, p. Kasiurów i p. Sobiewskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

3. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Agaty, w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, a w sobotę święto Nawrócenia Świętego Pawła.

4. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zuzannę Wiśniewską. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00