1. Serdecznie dziękuję za ofiary dla mieszkańców Bejrutu. Zebraliśmy 1150 zł.

2.
Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na przybory szkolne dla dzieci „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU”.

3.
Msza św. dożynkowa będzie 30 sierpnia o godz. 12.00. Bardzo proszę, aby poszczególne miejscowości przyniosły wieńce dożynkowe, jeśli owe wieńce zostały wykonane.

4.
Mamy w tym tygodniu do wykonanie 3 pilne prace przy kościele. Jeśli ktoś z panów dysponuje czasem i chciałby pomóc, to zapraszam po Mszy św. do zakrystii w celu ustalenia szczegółów.

5.
W przedsionku są do nabycia książki o spowiedzi i Eucharystii Cataliny Rivas. Serdecznie zachęcam do ich nabycia i lektury. Stanowią one doskonały materiał do głębszego zrozumienia tych sakramentów. Cena to 7 zł. Mamy tez kilka pakietów (5 książek), które stanowią całość mistycznych wizji Caratiny. Cena całości to 30 zł.

6.
W środę wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. będzie o godz. 18.00.

7.
W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – święto św. Bartłomieja, w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek – wspomnienie św. Moniki, w piątek – wspomnienie św. Augustyna, a w sobotę – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

8.
W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła zapraszam: p. Packów, p. Wróblów, p. Draganów, p. Staszków i p. Błaszczaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001