1. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Przekazanie danych objętych spisem jest obowiązkowe. Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy poprzez formularz dostępny na stronie spis.gov.pl. Serdecznie zachęcamy wszystkich do spisania się samodzielnie przez Internet, co jest możliwe do 30 września 2021 r. Rachmistrze będą również dzwonić i odwiedzać Państwa w domach. Więcej informacji na stronie internetowej archidiecezji.

2. Przed nami I piątek miesiąca (spowiedź od godz. 17.30, a Msza św. o godz. 18.00), I sobota miesiąca (różaniec o godz. 17.30, a po Mszy św. adoracja) i I niedziela miesiąca (po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych).

3. We wtorek będziemy obchodzili uroczystość św. App. Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00. Taca w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza bpa, we wtorek – uroczystość św. App. Piotra i Pawła, a w sobotę – święto św. Tomasza Ap.

5. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Powałków, p. Zieleńczuków, p. Słowików, p. Burków i p. Wasaków. Dzień i godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

6. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Mieczysława Polichańczuka i Agnieszkę Gryzio. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00