1. Ofiary zbierane do puszek w dzisiejszą i przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Miva Polska – pomoc dla misjonarzy.

2. Msza św. w intencji ks. proboszcza, z okazji imienin, będzie w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

3. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić w intencji kierowców, a po liturgii będzie błogosławieństwo pojazdów.

4. Msza św. dożynkowa w naszej parafii będzie 28 sierpnia o godz. 12.00. Będzie to okazja do dziękczynienia za żniwa i prośby o błogosławieństwo Boże i opiekę dla rolników. Zachęcam poszczególne miejscowości do wykonania wieńców dożynkowych.

5. PROGRAM UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWYCH w parafii pw. św. Anny w Lubartowie
• W niedzielę 24.07 Msza św. o godz. 18.00 na cmentarzu parafialnym (pół godz. wcześniej różaniec za zmarłych).
• W wigilię odpustu w poniedziałek 25.07 Msza św. o godz. 18.00 z procesją różańcową z obrazem św. Anny ulicami miasta. J. E. ks. bp Józef Wróbel.
• Odpust 26 lipca o godz. 11.00 Suma Odpustowa. Przewodniczy i homilię wygłosi ks. bp Krzysztof Nitkiewicz z Sandomierza

6. W tym tygodniu wypadają: q poniedziałek – święto św. Jakuba, we wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny, w piątek – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.

7. W piątek zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny z Łucki-Kolonii: p. Budzyńskich, p. Buguszów, p. Hejduków, p. Kuczyńskich i p. Gdula. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

8. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Wacławę Osiak. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…