1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00, będzie spotkanie młodzieży, która rozpocznie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców.

2. Trwają prace tynkarskie w górnym kościele. W związku z tym mamy bardzo pilna pracę do wykonania w górnym kościele. Zapraszam więc Panów w sobotę na godz. 7.30. Potrzeba 10 osób. Praca potrwa około trzech godzin.

3. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy 28 września (środa) o godz. 15.00 na rogach ulic naszych miast, w rocznice beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny. Modlimy się za nasze miejscowości i mieszkańców oraz o miłosierdzie dla świata całego. Jest to również świadectwo naszej wiary. W związku z tym zapraszam na godz. 15.00 do modlitwy w pięciu miejscach naszej parafii: Łucka-Kolonia (skrzyżowanie drogi krajowej z drogą na Łęczną), Trzciniec (również przy skrzyżowaniu), Wólka Rokicka (przy kaplicy), Wandzin (przy szkole) i Majdan Kozłowiecki (na skrzyżowaniu).

4. W październiku Msze św. będą codziennie o godz. 17.00. po Mszy św. będziemy modlić się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachęcam również do modlitwy różańcowej w poszczególnych wioskach i domach. Dla dzieci za uczestnictwo w różańcu, jak co roku, są przewidziane nagrody.

5. W sobotę, z racji I soboty miesiąca, po Mszy św. o godz. 17.00 będzie nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

7. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00, będzie spotkanie dla rodziców dzieci, które w bieżącym roku szkolnym chcą przestąpić do I Komunii Świętej.

8. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na seminarium duchowne.

9. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w środę – wspomnienie św. Wacława, w czwartek – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – wspomnienie św. Hieronima, a w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

10. W piątek zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Wróblów, p. Malessów, p. Kamińskich, p. Turów i p. Gadzałów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

11. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty śp. Janinę Ożóg i Jana Czekierdę. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej:
nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001