1. W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Zapraszam wszystkich do udziału w rekolekcjach i skorzystania z sakramentu pokuty we wtorek. Taca z wtorku jest przeznaczona dla ks. Pawła Wierzchonia – naszego Rekolekcjonisty.

2. Trwa Adwent. Zapraszam wszystkich na Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00.

3. 31 grudnia wypada Święto Świętej Rodziny. Już dzisiaj zapraszam wszystkie rodziny na Mszę świętą o godz. 12.00, podczas której będzie udzielane specjalne błogosławieństwo dla rodzin.

4. W czasie rekolekcji zbieramy produkty żywnościowe na paczki dla dzieci z biednych rodzin w naszej parafii. Przy wejściu do kościoła są wystawione kosze. Zachęcam do podzielenia się z bardziej potrzebującymi od nas.

5. W czwartek (21 grudnia) planujemy dekorowanie kościoła na Święta. Do pracy przy ustawianiu szopki zapraszam Panów na godz. 9.00, a do dekorowania zapraszam młodzież i dorosłych na godz. 17.00.

6. Otrzymaliśmy od mieszkanki naszej parafianki piękny dar w postaci ręcznie wykonanych aniołków, które możemy nabyć przy wyjściu z kościoła. Cały dochód ze sprzedaży, zgodnie z wolą Darczyńcy przeznaczamy na budowę kościoła. Dodam tylko, że wykonanie jednego aniołka zajmuje około 2,5 godz. Cena wynosi 10 zł.

7. Oo. Paulini poszukują chętnych do Jasnogórskie Rodziny Różańcowej. Przy wyjściu, na stoliku są wyłożone informacje na ten temat.

8. Nasi Radni roznieśli opłatek na stół wigilijny. Jeśli do kogoś radni nie dotarli, to można otrzymać opłatek w zakrystii.

9. Wizyta duszpasterska rozpocznie się 28 grudnia od Łucki przy rondzie. Cały program będzie dostępny od czwartku na stronie internetowej naszej parafii.

10. W czwartek (28 grudnia) zapraszam Radnych byłych i obecnych (wraz z rodzinami) na Mszę św. o godz. 17.00 w ich intencji, a po niej na spotkanie opłatkowe.

11. W przyszłą niedzielę wypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze św. będą jak w niedzielę. Zachęcam również do zachowania postu wigilijnego. Pasterka o godz. 24.00, a o godz. 23.00 będzie koncert kolęd przygotowany przez dzieci i młodzież z naszej parafii, na który bardzo serdecznie zapraszam.

12. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy malowali i sprzątali naszą świątynię. Jestem pełen podziwu za ogromne zaangażowanie wiernych przy tych pracach.

13. W dniu dzisiejszym, podczas Mszy św. o godz. 12.00, odbędzie się zaprzysiężenie nowej Rady Parafialnej oraz podamy skład Rady.

14. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła p. Cabanów, p. Urbanów, p. Kobyłków, p. Wnuk i p. Reszków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016