1.    Dzisiaj taca jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

2.    Ofiary zebrane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

3.    Zapraszam dzieci, które chcą uczestniczyć w Wigilijnym Koncercie Kolęd na próbę w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. W piątek, o godz. 17.00 – zbiórka ministrantów młodszych, a o godz. 18.00 - zbiórka lektorów. Zapraszam.

4.    Rozpoczął się Adwent. Zapraszam wszystkich na Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. W niedziele adwentu Msze św. będą bez zmian (7.30, 10.30 i 12.00). Przed ołtarzem ustawimy żłóbek z bożonarodzeniowej szopki, do którego każdy uczestnik Mszy św. roratnie będzie mógł włożyć źdźbło siana – symbol wykonania dobrego uczynku. Ufam, że do Świąt żłóbek będzie pełen siana. Na roraty przychodzimy za świecami (roratki).

5.    W piątek wypada I piątek miesiąca. Msze św. będą o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą.

6.    W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

7.    Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w III Niedzielę Adwentu (15 grudnia). Program podam za tydzień.

8.    W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, we wtorek – wspomnienie dowolne św. Barbary, w sobotę – wspomnienie św. Ambrożego.

9.    Na sobotę do sprzątania naszej świątyni zapraszam następujące rodziny:
p. Barcickich, p. Saganów, p. Osiaków, p. Kojro. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

10.    W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Czesławę Waśkiewicz. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00