1. Dzisiaj wypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust zupełny można uzyskać po odmówieniu publicznym aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

2. Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

3. W najbliższych czasie radni rozniosą do Państwa domów opłatki na stół wigilijny. Jak co roku ofiary składane z tej okazji przeznaczamy na budowę kościoła. Jednocześnie chcę mocno podkreślić, że ofiary (jak co roku) są dobrowolne i nie są warunkiem otrzymania opłatka.

4. Zapraszam dzieci, które chcą uczestniczyć w Wigilijnym Koncercie Kolęd na próbę dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.

5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00, będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Zapraszam wszystkich na Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. W niedziele adwentu Msze św. będą bez zmian (7.30, 10.30 i 12.00). Przed ołtarzem ustawimy żłóbek z bożonarodzeniowej szopki, do którego każdy uczestnik Mszy św. roratnie będzie mógł włożyć źdźbło siana – symbol wykonania dobrego uczynku. Ufam, że do Świąt żłóbek będzie pełen siana. Na roraty przychodzimy za świecami (roratki). Świece można będzie nabyć w przedsionku kościoła.

7. W tym tygodniu wypadają: w sobotę – święto św. Andrzeja Apostoła.

8. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Wolińskich, p. Szczepańskich, p. Podleśnych, p. Powłaków i p. Czerskich. Godzinę i dzień sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

9. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Mariana Charlińskiego. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00