1. W tym roku Radni nie będą zbierać ofiar na budowę kościoła. Zachęcamy natomiast do składania dobrowolnych ofiar na konto parafialne lub do ks. proboszcza. Można także ofiarę przekazać Radnemu. Bardzo liczymy na Państwa życzliwość i wyrozumiałość.

2.
W czwartek wypada 13 sierpnia. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie nabożeństwo fatimskie z procesją. Proszę o zabranie świec.

3.
W sobotę wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę (jest to Uroczystość obowiązująca). Podczas Mszy św. będzie błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców.

4.
W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – święto św. Wawrzyńca, we wtorek – wspomnienie św. Klary, w piątek – wspomnienie św. Maksymiliana, a w sobotę – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

5.
W piątek zapraszam do sprzątania kościoła zapraszam: p. Abramiuków, p. Wróblów, p. Pawlinów, p. Abramiuków i p. Pawlinów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

6.
W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Tadeusza Piaseckiego. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001